НБУ заважає Київстару запустити в Україні фінансові послуги

10 серпня 2017, 13:57
Український мобільний оператор Київстар зіткнувся з низкою перешкод при запуску фінансових послуг

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомив президент компанії Петро Чернишов.

"[Затримка запуску - ред.] пов'язана з регулюванням, зараз - з нацбанківських. Але ми прориваємо і прорвемо" - зазначив він.

Відео дня

Чернишов висловив упевненість, що до кінця цього року перешкоди будуть зняті, і компанія почне роботу в новому для неї сегменті ринку.

Нагадаємо, що у червні 2016 року компанія Старманія, дочірнє підприємство оператора Київстар, отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу коштів в національній валюті.

Старманія планує надати можливість клієнтам мобільного оператора оплачувати товари і послуги, а також переводити гроші прямо з мобільного рахунку.

Оператор анонсував вихід на ринок фінансових послуг спочатку до кінця 2016 року, потім - на початку 2017 року. Передбачалося, що цей вихід буде здійснюватися поетапно: на першому етапі - перекази коштів населення і платежі на користь третіх осіб.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня цього року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 року збільшилася на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X