НБУ вирішив перевірити призначення глави Укрексімбанку в наглядову раду Нафтогазу

23 листопада 2017, 20:48
Національний банк України (НБУ) не отримав офіційну інформацію про призначення голови правління Укрексімбанку Олександра Гриценка членом наглядової ради Нафтогазу України

Про це повідомила прес-служба Нацбанку, передає Інтерфакс-Україна.

"Національний банк України офіційно не отримував жодного повідомлення про обрання Гриценка у склад наглядової ради Нафтогазу і наразі уточнює інформацію, поширену засобами масової інформації", - заявили в прес-службі.

Відео дня

У Нацбанку зазначили, що закон Про банки і банківську діяльність передбачає ряд обмежень на суміщення посади члена правління банку з іншими посадами.

"У разі підтвердження порушення, НБУ реагуватиме відповідно до вимог закону", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України затвердив новий склад наглядової ради Нафтогазу України. Олександр Гриценко був призначений як представник держави.

За повідомленням ЗМІ, Гриценко вирішив звільнитися із займаної ним посади голови правління державного Укрексімбанку.


Олександр Гриценко очолив Укрексімбанк після інавгурації президента Петра Порошенка, в серпні 2014 року.

До цього, з червня 2007 року по лютий 2013 року він працював віце-президентом департаменту ринку капіталів в країнах Східної Європи, Близького Сходу і Африки в Standart Bank PLC (Лондон, Великобританія). З лютого 2013 року по липень 2014 року був асоційованим директором, членом комітету з управління активами в Banque Havilland SA (Лондон, Великобританія).

Показати ще новини
Радіо NV
X