НБУ виключив з реєстру велику міжнародну аудиткомпанію

11 серпня 2016, 17:34
Комітет з питань аудиту банків виключив міжнародну компанію BDO з реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудит банків

Про це повідомив Національний банк України (НБУ).

В результаті аналізу аудиторських висновків регулятор виявив факти, які вказують на те, що BDO подавала недостовірну інформацію, яка була опублікована у річному фінансовому звіті банків за минулий рік.

Відео дня

Крім того, НБУ вже другий рік поспіль виявляє низку порушень у роботі фірми, які стосуються неналежного виконання зобов'язань як аудитора.

Згідно з повідомленням Нацбанку, компанія письмово не повідомила регулятор про виявлені під час своєї роботи викривлення показників фінансової звітності, порушення та недоліки в роботі банку, що можуть призвести до його неплатоспроможності, зокрема великі втрати регулятивного капіталу.

"Звітність банків має бути реальним джерелом інформації для всіх його стейкхолдерів. І аудиторські фірми відіграють важливу роль у цьому процесі – їхні звіти мають бути підтвердженням достовірності даних", – зазначила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

У вересні 2015 року Нацбанк заборонив ряду компаній проводити банківські перевірки (Донецькинаудит, Укрвостокаудит, Українська аудиторська служба, Блискор, Консультант, Оратанія, Ставр, Фінком-аудит).

Показати ще новини
Радіо NV
X