НБУ ускладнив процес виведення капіталу з країни для тих, хто переховується від влади

14 липня 2016, 10:33
Національний банк України (НБУ) змінив порядок індивідуального ліцензування валютних операцій і ввів перешкоди для легального виведення капіталу з країни особами, які переховуються від влади

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"Для запобігання непродуктивного відтоку капіталу з України Нацбанк передбачив додаткову підставу для відмови у видачі індивідуальних ліцензій. А саме – у разі, якщо отримати ліцензію намагається особа, яка переховується від органів досудового розслідування, слідства, суду або органів влади (за інформацією Міністерства внутрішніх справ України)", – відзначають в НБУ.

Відео дня

Також щоб отримати індивідуальну ліцензію юридичні особи та фізичні особи-підприємці не повинні подавати в Нацбанк документи, які знаходяться в публічному доступі – виписки з ЄДРПОУ.

Ті, хто не є підприємцями, для отримання індивідуальних ліцензій на розміщення валютних цінностей на рахунках за межами країни повинні подавати до НБУ копію податкової декларації про майновий стан і доходи для перевірки джерел походження коштів.

Крім того, регулятор спростив для власників індивідуальних ліцензій подання звітів про проведені операції по рахунках, відкритим за межами України, замінивши паперову форму на електронну.

Показати ще новини
Радіо NV
X