НБУ дозволив банкам електронний документообіг

5 серпня 2016, 16:33
Національний банк України (НБУ) надав можливість банкам використовувати електронний документообіг при купівлі та перерахунку іноземної валюти

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Банки зможуть купувати, обмінювати і пересилати іноземну валюту для клієнтів на підставі не лише оригіналів документів, як було раніше, але і за допомогою їх копій. Крім того, документи можна буде подати до банку як у паперовому, так і в електронному форматі.

Відео дня

Документи можна буде зісканувати, засвідчити електронним підписом і передати в банк за допомогою сервісу інтернет-банкінгу.

Вимога зберігати оригінали залишається незмінною для документів про джерела походження гривні для фізичних осіб-нерезидентів.

Також банкам не потрібно більше ставити відмітку на оригіналах документів, на підставі яких купили або перевели іноземну валюта або на їх копіях. Фінустанови будуть контролювати обсяги придбаної валюти і визначати порядок проведення контролю.

"Для банків такі рішення дозволять прискорити обслуговування клієнтів під час проведення валютних операцій за їх дорученням, автоматизувати процеси обробки та зберігання документів. Для їх клієнтів це спростить процес надання необхідних документів для купівлі та перерахування іноземної валюти", – повідомляє НБУ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X