НБУ анонсує нові майданчики для продажу неплатоспроможних банків

30 травня 2016, 20:28
Національний банк України (НБУ) очікує, що днями з'являться два американські майданчики з продажу активів неплатоспроможних банків: Debt Exchange і First Financial Network

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"Незабаром в Україні почнуть діяти два американські майданчики з продажу активів неплатоспроможних банків – Debt Exchange і First Financial Network. Один вже зареєстрований, реєстрацію другого чекаємо протягом тижня", – заявив директор департаменту управління ризиками НБУ Ігор Будник.

Відео дня

За його словами, у майданчиків величезний досвід роботи на світових ринках, це допоможе українським комплексам вийти на новий рівень прозорості та ефективності.

Нагадаємо, що з 2016 Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) почав передачу всіх активів банків-банкрутів, які під заставою НБУ, на продаж через державний електронний майданчик СЕТАМ.

У Фонді заявляли про намір передавати на СЕТАМ не менше 50% інших активів. ФГВФО розраховує отримати 7,5 млрд грн від продажу неплатоспроможних банків, з яких 3,8 млрд грн – це гроші, отримані за активи фінустанов, які зараз у заставі за кредитами рефінансування НБУ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X