Київський метрополітен вибрав переможця на проектування станції Новобіличі

11 жовтня 2017, 11:05
Компанія Метротунельпроект виграла тендер на проектування лінії метро від станції Святошин до станції Новобіличі з електродепо за 54,1 млн грн

Про це йдеться в повідомленні системи державних закупівель ProZorro.

Зазначається, що аукціон пройшов 9 жовтня. Всього в аукціоні брали участь 4 кандидати.

Так, компанія Київметропроект опублікувала кінцеве пропозицію в 54,6 млн грн, компанія Шахтспецбуд - 54,1 млн грн, державне підприємство Проектний інститут Укрметротунельпроект - 54,1 млн грн і Метротунельпроект - 54,1 грн грн.

Відео дня

Строк поставки товарів, виконання робіт або надання послуг - 2017-2022 роки.

Нагадаємо, раніше глава київської підземки анонсував відкриття двох нових станцій до кінця 2019 року.

Також повідомлялося, що Київська міська державна адміністрація (КМДА) домовилася з китайською компанією China Railway International Group (CRIG) про будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену буде складатися з 14 станцій, 3 пересадочних вузлів і 1 електродепо. Будівництво лінії буде здійснюватися в 2 черги, кожна з яких триватиме 3-4 роки.

Крім того, 11 липня стало відомо, що Святошинсько-Броварська (червона) гілка Київського метрополітену поповнитися станцією Новобіличі і додатковим депо для потягів.


Компанія Метротунельпроект зареєстрована в Києві. Засновником компанії є фірма Іст Майнінг Україна з реєстрацією в Маріуполі.

Главою Метротунельпроект є колишній завідувач проектного кабінету державного підприємства Проектний інститут Укрметротунельпроект Вадим Гришко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X