Назарбаєв описав шанси України на поставки нафти з Казахстану

9 жовтня 2015, 11:26
Президент України Петро Порошенко і президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв обговорили ситуацію з поставками вугілля та нафти в Україну

"За постачання вугілля, необхідного для електростанцій України, ми визначили, що для цього необхідно... Наші приватні компанії між собою домовляться", - сказав Назарбаєв після переговорів з українським президентом в Астані, пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

У той же час, за словами українського президента Петра Порошенка, найближчим часом НАК "Нафтогаз України" і АТ НК "КазМунайГаз" проведуть спільні консультації.

"Думаю, ви побачите цікавий розвиток співпраці між НАК" Нафтогаз-Україна "і" КазМунайГаз ", які найближчим часом проведуть консультації по енергетичній сфері", - зазначив він.

Що стосується можливості поставок нафти, то президент Казахстану зазначив: "Поставки на нафтопереробні заводи України сирої нафти проблематичні, оскільки проходять через територію РФ".

Петро Порошенко вперше перебуває з офіційним візитом у Казахстані. Крім енергетичних питань, глави двох держави підняли ще ряд тем.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X