Найбільший недобудований ТРЦ в Україні продали за 777 млн грн

5 лютого 2019, 17:18

Компанія Солтекс Капітал придбала права вимоги за кредитами ліквідованого банку Надра, забезпеченням за якими виступає недобудований торгово-розважальний центр Respublika в Києві.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані системи ProZorro.Продажі, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав лот за 777,131 млн грн.

Лот включає права вимоги за кредитами, в заставі за якими є найбільший недобудований ТРЦ по вул.Велика Окружна, 1, 1а, 1в, в Києві. Також в заставі банку - іпотека трьох земельних ділянок загальною площею 15,72 га та майнові права за попередніми договорами оренди торгових площ в ТРЦ.

Відео дня

Початкова вартість даного активу становила 2,59 млрд грн. Продаж найбільшого недобудованого ТРЦ провалили 11 разів.

Нагадаємо, що після того як банк Надра був визнаний неплатоспроможним і не зміг повернути Нацбанку борг в розмірі 4,4 млрд грн, регулятор почав реалізовувати в судовому порядку свої права, як заставодержателя корпоративних прав власника ТРЦ Respublika.

ТРЦ Respublika розташований в Києві. Будівництво об'єкта, інвестиції в який оцінювалися в $350 млн, почалося в 2012 році, а здача об'єкта в експлуатацію планувалася в 2014-му. Проект будівництва ТРЦ було припинено в 2015 році рішенням власника.

Інвесторами проекту виступали Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв. Загальна площа недобудованого ТРЦ повинна була скласти 298 тис. кв. м, що дозволило б йому стати на той момент третім за величиною в Європі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X