Найбільше IPO року. Airbnb підвищив ціну розміщення до $68

10 грудня 2020, 10:47

Американський сервіс бронювання житла Airbnb встановив ціну продажу своїх акцій в ході первинного розміщення на рівні $68, пише газета Wall Street Journal.

Спочатку компанія планувала продати акції за ціною $44-40, пізніше діапазон був збільшений до $56-60. Вони почнуть торгуватися у четвер, 10 грудня.

Компанія запропонувала інвесторами 51,5 млн акцій. В ході IPO вона залучить приблизно $3,7 млрд. Компанія оцінена в $47 млрд. Її IPO є найбільшим в цьому році.

Відео дня

Вихід на біржу знаменує собою ключову віху в розвитку компанії. Вона планувала провести IPO на кілька місяців раніше, але відклала його в зв'язку з пандемією коронавірусу, через яку кількість бронювань різко впала.

Головний виконавчий директор Airbnb Брайан Ческі вирішив залучити капітал, щоб бізнес залишився на плаву, звільнив чверть співробітників і відмовився від непрофільних операцій. У третьому кварталі показники компанії покращилися. Її прибуток за цей період склала $219 млн.

WSJ зазначає, що в грудні зазвичай проводиться мало IPO, але цей рік став винятком. Вчора на Нью-Йоркській фондовій біржі почали торгуватися акції американського сервісу доставки їжі DoorDash. У перший день вони подорожчали на 86%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X