Найбільша в Києві мережа ресторанів Козирна карта припинила роботу - ЗМІ

14 лютого 2019, 09:37

Найбільша ресторанна мережа Києва припинила роботу з 1 лютого, повідомляє LIGA.net з посиланням на директорів трьох ресторанних мереж.

Мережа Козирна карта з'явилася в 2000 році. У 2013 році в мережі було вже 112 ресторанів, їхня кількість зростала, а компанія роздала 2,5 мільйона дисконтних карт.

Проте, мережа переживала кризу через економічну ситуацію в країні. При цьому в 2010 році київська влада вирішила демонтувати плавучі ресторани мережі, що також ударило по бізнесу, зазначають ЗМІ.

Відео дня

Але основні проблеми почалися після арешту одного із засновників мережі Андрія Задорожного в 2012 році. Його підозрювали в шахрайстві з заставами по кредитах. Втім, Подільський районний суд в 2015 році визнав його невинуватим, і він почав запускати нові проекти. До цього часу від Козирної карти почали відділятись як окремі заклади, так і цілі мережі. Зокрема зі складу Козирної карти вийшла найбільша київська мережа Tarantino Family, яка зараз керує ресторанами Рукола, Хмелі-сунелі, Баклажан, Syndicate та ін, ще один помітний гравець - La Famiglia (Vino e Cucina, Piccolino, Toscana Grill, Catch тощо.).

Учасники ринку називають кілька версій, чому мережу припинила роботу. Зокрема, власники закладів не хотіли платити керуючій компанії 30-50% від прибутку. Безладна роздача дисконтних карт стала обтяжувати рестораторів. Знижки в 10-20%, коли кількість карт перевищує мільйон, виявилися накладними.

У деяких ресторанах ці карти вже не приймають, у деяких вони будуть діяти ще якийсь час, після чого їх можуть замінити картами ресторану.

Офіційно підтвердити інформацію про закриття не вдалося: офісні телефони компанії відключені, а її власники не відповіли на запити журналістів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X