Навіть не половина. Укрзалізниця розповіла, скільки у неї вагонів із кондиціонерами

15 серпня 2018, 10:38

Із 3 тис. вагонів Укрзалізниці, які є в експлуатації зараз, кондиціонером обладнані лише 1,2 тис. вагонів.

Про це заявив заступник директора департаменту пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан, передає УНІАН.

"Ми розуміємо, що всім би хотілося подорожувати у вагонах з кондиціонером. Насьогодні з парку вагонів, які ми підготували до літніх перевезень, а це 3 тис. вагонів, кондиціонером обладнано 1,2 тис. Тому 1,8 тис. ще без кондиціонера", - сказав він.

Відео дня

За словами Красноштана, у зв'язку з неможливістю відновити весь парк вагонів у Укрзалізниці був вибір: або прибрати вагони без кондиціонера, або попередити пасажира, що у нього вагон без кондиціонера.

"Щоб ви розуміли, один пасажирський вагон коштує близько $1 млн. Тому для відновлення 2 тис. вагонів необхідно близько $2 млрд. Це колосальні інвестиції, які ми зараз не можемо собі дозволити", - сказав Красноштан.

Нагадаємо, що Укрзалізниця додала в систему онлайн-продажу квитків опцію інформування про наявність чи відсутність кондиціонера у вагоні.


Укрзалізниця була перетворена на акціонерну компанію в грудні 2015 року. 100% акцій належать державі.

За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства й організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо NV
X