Наум Коен. Я мріяв стати великою людиною

6 грудня 2018, 13:00
Новини компаній
 Наум Якубович розповів про деякі правила успішного бізнесу  (Фото: фото: Наум Коен)

Наум Якубович розповів про деякі правила успішного бізнесу (Фото: фото: Наум Коен)

Молодий і успішний підприємець, відомий в Україні і за кордоном.

Він заробив свій перший 1000 000 в 25 років і створив визнану у всьому світі бізнес-імперію Коен. Він руйнує стереотипи, задає нові вектори і змінює життя не на словах, а на ділі.

А у кожної ділової людини є свої правила успішного бізнесу.

Наум Якубович розповів про деякі з них і про те, що сьогодні важливо для нього.

Ви мріяли стати бізнесменом?

Я мріяв стати великою людиною. Це означало - робити щось потрібне і корисне всім. Для мене прикладом завжди був мій батько, він займався бізнесом.

Яким був ваш перший проект?

Я відкрив найбільшу в Україні IT-компанію, яка за останні роки створила масштабні проекти. Тепер їх використовують у всьому світі. Це підтвердження того, що в країні є потужний інтелектуальний потенціал - молодь, і наша країна може на рівних конкурувати в світі.

У 2010 Ви заснували міжнародний холдинг NY Group. Його діяльність розвивається в різних сферах, включаючи виробництво ювелірних виробів і дорогоцінних каменів, бізнес-авіацію, інтернет-маркетинг і будівництво. Як Ви вважаєте, що є основою успіху?

Найцінніший ресурс - це не діаманти, офіси, бутіки або продукція, яку ми виробляємо. А люди. Особливо професіонали, здатні креативно сприймати робочий процес, який для інших - рутина.

Я переконаний, якщо подивитися на звичні речі під іншим кутом, то завжди можна знайти в них щось нове, якусь загублену красу. Тоді ти, немов чарівник, можеш змінити життя людей. Ця теза - базисний для генерації наших кращих ідей. Ми хочемо, щоб все, що ми робимо, виходило за рамки буденного і не переставало дивувати.

Наша команда - це перш за все люди, які мислять інакше, дивляться на світ з творчої сторони і відкриті новим тенденціям, але при цьому чітко усвідомлюють особисту і командну відповідальність. Тому головне, що ми створюємо - це особлива реальність, де виконуються мрії людей, які з нею стикаються.

Сучасний світ спонукає дуже швидко розвиватися, щоб відповідати новим стандартам. Сьогодні недостатньо просто якісно робити якийсь продукт або послугу. Необхідно постійно піднімати планку, відчувати наперед, як змінюються цінності людей, розробляти нові концепції і вміти дивувати. Ми з оптимізмом приймаємо цей виклик і прагнемо внести свій внесок у створення кращого життя для людей.

NY Group об'єднує кілька компаній, вони працюють на різних ринках і в різних країнах - в Об'єднаних Арабських Еміратах, Індії, Катарі, Азербайджані, Чехії, Кувейті, Бахрейні, Саудівській Аравії, США, Гонконгу, а також і в Україні?

Так. Я почав займатися бізнесом в Україні і продовжую тут працювати. Я розумію, що у нашої країни - великі можливості. Тому вважаю, що філія кожного напряму, яке ми розвиваємо, повинен знаходитися саме в цій країні.

У Києві відкрито бутік Jeni Coin Jewellery - дочірньої компанії холдингу, яка спеціалізується на розробці і виробництві власної лінії індивідуальних ювелірних прикрас. Весь цикл виробничого процесу компанія здійснює самостійно: від першокласних дизайнерських ескізів до ограновування каменів і готових виробів, які представлені в бутіку.

Клієнти з усього світу цінують Jeni Coin Jewellery за виготовлення прикрас вручну, виняткову якість діамантів і доступність. І якщо захочете, зможете створити власний виріб - наші фахівці допоможуть вам розробити особливий дизайн і підібрати кращі камені. А виготовлять його на нашому заводі спеціально для вас.

У найближчих планах NY Group (початок проекту - січень, 2019) будівництво NY Group Trade Center Kyiv - нового торгово-виставкового комплексу вартістю 500 000 000 доларів. Він буде розташований на ділянці площею 105 га в 13 км від Києва на Одеському шосе. Проект включає оптовий ринок з паркуванням на 30 000 автомобілів і 10 000 торговельних павільйонів, складські приміщення, митний термінал, спеціалізовані паркінги для великих вантажівок і іншу інфраструктуру для оптово-роздрібної торгівлі, а також найбільший в Україні виставковий центр з конференц-залами, готелями, великим концертним залом (7 000 осіб) та іншими об'єктами, де створять максимально комфортні умови для організації національних і міжнародних виставок і форумів будь-яких масштабів.

Наум Якубович, так що ж все-таки для Вас великий бізнес?

Це бажання йти тільки вперед. Досягати цілей спільно з партнерами і виправдовувати довірчі відносини, які я будував роками - щоб було що залишити дітям і Україні.

Оксана Павловська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X