Нацкомісія з цінних паперів змінила правила роботи фондових бірж

20 липня 2016, 11:40
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) внесла зміни до Положення про функціонування фондових бірж в Україні

Про це повідомляє прес-служба комісії.

Відповідно до змін, посилюються вимоги до технічного забезпечення організаторів торгів, розширюється перелік причин для виключення цінних паперів з біржових списків.

Відео дня

Підставою для виключення з біржового списку цінних паперів є: публікація на сайті комісії інформації про відсутність емітента за вказаним місцезнаходженням, виключення емітента з держреєстру фінустанов, зупинка емітенту дії ліцензії на провадження профдіяльності на фондовому ринку, зупинка комісією торгівлі цінним папером на будь-якій фондовій біржі, зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку по цінної папері.

Крім того, фондова біржа в обов'язковому порядку буде перевіряти емітента на відповідність ознакам фіктивності та, у разі їх виявлення, повідомляти регулятору.

Також НКЦПФР розмежувала біржовий список цінних паперів та інших фінансових інструментів. Такий список повинен перебувати у вільному доступі на сайті організатора торгів та зберігатися протягом трьох років.

Зміни вже погоджені з Державною службою фінансового моніторингу України та Державної регуляторної службою України, а також спрямовані на державну реєстрацію в Міністерство юстиції. Після цього вони набудуть чинності.

Показати ще новини
Радіо NV
X