Нацкомісія з енергетики затвердила тарифи на тепло та світло для Київтеплоенерго

20 липня 2018, 08:10
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила тарифи на відпуск електроенергії та виробництво теплової енергії на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 для комунальної компанії Київтеплоенерго, яка буде керувати тепловими мережами та генеруючими активами столиці після завершення чинної угоди з Київенерго.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації (КМДА).

"На сьогодні Київтеплоенерго має всі необхідні дозволи та ліцензії для повноцінної роботи, і міська влада сподівається, що найближчим часом буде вирішене питання укладення угоди (про постачання газу - ред.) з Нафтогазом для стабільного постачання послуг киянам", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що з 1 серпня тариф компанії на відпуск електричної енергії становитиме 182,8 копійки/кВт-год; на виробництво теплової енергії для потреб населення - на рівні 783 грн/Гкал; на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води - 476 грн/Гкал, установам, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів - 1 185,2 грн/Гкал і для потреб інших споживачів - 1 184,5 грн/Гкал.

Нагадаємо, що 1 травня цього року завершилася дія договору міста з Київенерго про використання цілісного енергетичного комплексу столиці. Зараз триває процес передачі в управління комунальних теплових мереж від приватної компанії Київенерго олігарха Ріната Ахметова в комунальне підприємство Київтеплоенерго.

Столиця завершила перший етап прийому теплових мереж міста від Київенерго до Київтеплоенерго. Столичні ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 мають перейти від Київенерго до Київтеплоенерго на другому етапі - до 1 серпня поточного року.

Київтеплоенерго в середині червня звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір з Нафтогазом на постачання газу.

У свою чергу Нафтогаз не підписує договір з Київтеплоенерго в зв'язку з відмовою КМДА приймати на комунальне підприємство Київтеплоенерго борги, раніше сформовані Київенерго перед Нафтогазом. В останньому наголошують, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону Про теплопостачання.

9 липня Нафтогаз України подав зустрічний позов до Київтеплоенерго в межах суперечки між сторонами про правонаступництво газових боргів і укладення договору на постачання газу.

13 липня в Нафтогазі назвали умову вирішення конфлікту з Київенерго.

19 липня Господарський суд Києва відмовився передати заборгованість Київенерго перед Нафтогазом за спожитий газ комунальному підприємству Київтеплоенерго.

Пізніше Нафтогаз спростував інформацію про відмову передачі боргів Київенерго новому постачальнику електроенергії та тепла.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X