Нацкомісія оштрафувала торговця цінними паперами за маніпуляції цінами

21 листопада 2016, 15:51
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) оштрафувала компанію Альт Капітал за численні факти маніпулювання цінами

Про це повідомили в прес-службі відомства.

Відзначається, що комісією встановлено численні факти маніпулювання цінами з боку торговця цінними паперами Альт Капітал. Операції з ознаками маніпулювання цінами здійснювалися з цінними паперами інвестфондів Корпорація, Дохідний актив, компаній Фактор-кредит Фенікс, Никонд на фондових біржах КМФБ та УМФБ.

Відео дня

Альт Капітал здійснював купівлю і продаж цінних паперів зазначених емітентів серед обмеженого кола торговців цінними паперами. Угоди укладалися в останні торгові дні місяця, неодноразово протягом торгової сесії і майже одночасно (з незначною різницею в хвилини).

"Зазначені операції не мали очевидного економічного сенсу, за результатами торгів власник цінних паперів часто не змінювався. Торгівля цінними паперами зазначених емітентів на інших фондових біржах в ці періоди не відбувалась", - пояснили в Нацкомісії.

Тому НКЦПФР вирішила застосувати до фірми Альт Капітал фінансову санкцію в розмірі 200 тис. гривень.

Станом на 18 листопада 2016 року за фактами маніпулювання цінами на фондовому ринку НКЦПФР порушено 154 справи, з них протягом поточного року розглянуто та прийнято рішення у 65 справах за даним видом правопорушення. За результатами розгляду накладено фінансових санкцій на загальну суму 4,64 млн грн, у відношенні 8 торговців цінними паперами застосовані санкції у вигляді анулювання ліцензії.

Показати ще новини
Радіо NV
X