Нацкомісія дозволила обленерго щомісяця піднімати тарифи на електроенергію

27 вересня 2016, 19:20
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) дозволила обленерго з 1 січня 2017 року розраховувати тарифи на електроенергію для промислових споживачів з щомісячним збільшенням не більше ніж на 3%

Відповідне рішення закріплене у постанові НКРЕКП №1129 від 13 червня 2016 року.

Згідно з документом, граничний рівень підвищення тарифів для промислових споживачів електроенергії не може перевищувати 3% від рівня тарифів за станом на 1 грудня 2016 з подальшим щомісячним підвищенням не більш ніж на 3% від рівня тарифів попереднього місяця.

Відео дня

Зазначається, що такі зміни зумовлені переходом до ринкового формування тарифів на електроенергію для промислових споживачів. До моменту повного переходу до ринкового тарифоутворення, НКРЕКП буде виконувати функцію по затвердженню тарифів, складених обленерго для своїх клієнтів.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП, збільшила роздрібні тарифи енергопостачальних компаній на електроенергію на жовтень 2016 року майже на 10%.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає поточні ціни на електроенергію для промисловості неконкурентоспроможними

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X