Нацбанк розповів, коли стане відомий власник Приват24

20 грудня 2016, 15:43
На вимогу Національного банку України кілька місяців тому було замовлено аудит ІТ-системи банку, який повинен дати відповідь на питання власності

Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

"Приват24 працює в нормальному режимі, всі технічні проблеми, які виникали вчора, вже виправлені. На вимогу НБУ кілька місяців тому було замовлено аудит ІТ-системи банку, який повинен дати відповідь на питання власності. Аудит вже завершено. Завтра ми станемо офіційними власниками Приватбанку і зможемо отримати висновки", - сказала вона.

Відео дня

Раніше глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що не знає, як буде працювати система електронних платежів Приват24 після націоналізації Приватбанку.

Повідомлялося також, що заступник голови правління банку Олег Гороховський заявляв, що онлайн-сервіси банку, а також система Приват24 перейшли у власність держави.

Пізніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що система електронного обслуговування клієнтів націоналізованого Приватбанку Приват24 буде працювати після переходу банку у власність держави.

Нагадаємо, на засіданні в неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) і Ради фінансової стабільності про перехід 100% Приватбанку у власність держави.

Показати ще новини
Радіо НВ
X