Нацбанк оновив порядок застосування санкцій проти Росії

2 листопада 2016, 19:02
Національний банк України (НБУ) оновив порядок застосування санкцій Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 16 вересня 2016 року

Про це повідомляється на сайті НБУ.

Відповідні зміни до постанови правління НБУ №654 від 1 жовтня закріплені постановою № 399 від 1 листопада і вступають в силу з наступного після дня його офіційного опублікування.

Відео дня

Відзначається, що постанову розроблено з метою продовження українськими фінустановами реалізації механізму застосування санкцій до осіб, визначених рішеннями РНБО, введених у дію відповідними указами Президента України.

Також для надання можливості встановлення банком-емітентом особи власника електронного платіжного засобу для відмови у проведенні операцій з використанням електронного платіжного засобу особі-власнику якої були застосовані санкції.

Крім того, для надання можливості капіталізації дочірніх банків, зареєстрованих згідно із законодавством України, підсанкційними банками, для запобігання виведення з ринку українських банків.

Остання мета - заборона українським банками переказувати кошти на рахунки підсанкційних осіб та / або на власні рахунки українських банків, відкриті в підсанкційних осіб.

Нагадаємо, що 17 жовтня Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про введення персональних спеціальних санкцій проти Росії.

Показати ще новини
Радіо NV
X