Наслідки Дизельгейта: Volkswagen заявив про скорочення інвестицій та впровадження екологічно чистих технологій

13 жовтня 2015, 13:21
Підрозділ концерну Volkswagen AG, що випускає автомобілі під однойменним брендом, скоротить інвестиції на 1 млрд євро на рік і зосередиться на екологічно чистих технологіях

Керівництво підрозділу прийняло рішення в найкоротші терміни перейти до оснащення всіх дизельних автомобілів, що поставляються на ринки Північної Америки та Європи, технологіями SCR (селективна каталітична нейтралізація, що дозволяє розкладати оксиди азоту у вихлопних газах на двоатомний азот і воду) і AdBlue (ефективний реагент, який використовується у SCR), передає Інтерфакс-Афі.

Відео дня

Як повідомлялося, Volkswagen зізнався у використанні програмних методів, що дозволяють визначити, що машина працює в тестовому режимі, і перевести двигун на максимально екологічні параметри роботи. При цьому в звичайному режимі обсяги викидів оксидів азоту в 40 разів перевищують максимально допустимі в США показники викидів оксидів азоту, вимоги за якими жорсткіші за європейські. За даними концерну, подібна програма була встановлена на 11 млн автомобілях, проданих по всьому світу.

Крім того, Volkswagen оголосив про намір встановлювати виключно електромотори на седан представницького класу Phaeton.

Раніше повідомлялося, що Дизельгейт змусив Volkswagen перейти до заходів жорсткої економії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X