Насіров хоче спростити ліквідацію фізосіб-підприємців

23 лютого 2017, 13:33
Державна фіскальна служба (ДФС) пропонує скасувати необхідність перевірки кожної фізособи-підприємця (ФОП) при їх закритті

Про це повідомила прес-служба відомства.

За словами голови ДФС Романа Насірова, служба виступила з пропозиціями щодо перегляду критеріїв для проведення обов'язкової перевірки фізосіб-пидприємців при їх закритті та спрощення процедури зняття з податкового обліку.

Відео дня

Насіров зазначив, що згідно з чинним законодавством ДФС зобов'язана перевірити кожну фізичну особу-підприємця в процесі його ліквідації.

У той же час, враховуючи нинішні нововведення про необхідність сплати ФОП єдиного внеску навіть при відсутності прибутку, з 01.12.16. до 20.02.17 близько 330 тис. підприємців припинили свою діяльність. При цьому більшість закритих ФОП були "сплячими" і давно не вели господарську діяльність, йдеться в повідомленні.

На цей рахунок існує два накази Мінфіну. Один з них стосується ЄСВ, другий – всіх інших податків. Ми вважаємо, що варто переглянути ці накази і створити більш конкретні вимоги – в яких випадках, в залежності від критеріїв тієї фізособи-підприємця, що закривається, яка потрібна чи не потрібна перевірка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X