Насіння для України. Західних фермерів закликали підтримати українські приватні господарства, які постраждали від війни

12 квітня 2022, 15:04

Західних фермерів закликали надсилати українцям насіння в рамках ініціативи Насіння для України. Це допоможе українцям, котрі постраждали від війни, вирощувати їжу на власних ділянках.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Західні громади, фермерів та компанії закликали підтримати українські приватні господарства в рамках ініціативи Насіння для України, відправивши їм насіння, яке волонтери передадуть безпосередньо громадам.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні Насіння для України.

Ця ініціатива була створена, щоб допомогти громадянам України, які постраждали від війни, вирощувати їжу на власних ділянках.

«Завдяки такій підтримці у весняному сезоні українці виростуть більше врожаю у власних городах», — зазначають автори ініціативи.

Війна порушила ланцюги поставок та логістику України та ускладнила транспортування продукції до приватних господарств, що несе небезпеку для українських фермерів.

Ініціативу Насіння для України запустили у співпраці з Київською школою економіки, за сприяння Нової пошти, проекту Підтримка урядових реформ в Україні та компанії Метод Бюро. Її також підтримало Міністерство закордонних справ України.

«Насіння для України вже підтримують українські сім'ї, відправляючи насіння з Канади та Нідерландів, що допоможе виростити власну їжу та посилити їхню незалежність», — зазначила старший торговий комісар посольства Канади в Україні Джулія Басс.

Раніше повідомлялося, що у песимістичному прогнозі Україна цього року зможе засіяти 70% своїх посівних площ , в оптимістичному – близько 80%. Цього вистачить, щоби забезпечити країну продовольством.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X