Наші за кордоном. У Польщі заснований українцями стартап залучив $500 тисяч

25 липня 2016, 12:15
Стартап CallPage, який створили українці в Кракові, привернув новий раунд інвестицій в розмірі $500 тис., повідомляє AIN

Кошти планують направити на маркетинг і залучення англомовних клієнтів.

"Плануємо щоб до кінця року 85-90% наших клієнтів були з Великобританії і Штатів. Мені це здається логічним – сьогодні, щоб вижити і розвиватися, стартапу потрібно продавати свій продукт в Штатах, Європі або Китаї", – повідомив один з розробників проекту Сергій Бутко.

Відео дня

Вихід на український ринок не запланований.

Одним з інвесторів є засновник найбільшої в Європі мережі поштоматів InPost Рафал Бжоска. Ця інвестиція стала дебютом для його нового венчурного фонду bValue.

Як зазначає видання, CallPage створили три українця: Ростислав Кнап, Андрій Ткачов і Сергій Бутко, які раніше переїхали з України в Польщу. Програму вони створили вже будучи за кордоном.

Стартап дозволяє швидко зв'язуватися клієнтам і продавцям по телефону. Користувач сайту залишає свій номер, потім протягом кількох секунд, його направляють на власника сайту через VoIP-телефонію. Сервіс передбачає скоринг-систему оцінки поведінки відвідувачів сайту, яка майже з 100% вірогідністю передбачить, здійснить користувач покупку чи ні.

У липні минулого року до запуску CallPage розробники отримали $50 тис. інвестицій від польського інвестфонду AIP Seed Capital. Компанію оцінили в $340 тис. У вересні 2015-го сервіс вийшов на англомовні ринки.

Пізніше стратап відібрали в естонський акселаратор Startup Wise Guys, де команда отримала 30 тис. євро.

З польським інвестором, засновником InPost, розробники випадково познайомилися в літаку.

"У перших числах травня у нас була запланована поїздка в Лондон – Startup Wise Guys організовував демо-дей в Лондоні, і у нас було кілька зустрічей з клієнтами. Коли сіли в літак, Ростислав, наш СЕО, помітив, що по трапу піднімається Рафал Бжоска (у нього дуже примітна зовнішність, і він досить відомий у Польщі). Ростислав домовився з хлопцем, який летів поруч з Рафалом, помінятися місцями, і зміг познайомитися і розповісти про проект. Вже через кілька днів ми отримали лист, що вони хочуть у нас інвестувати і готові запропонувати кращі умови, ніж фонд, з яким ми спілкувалися до цього", – розповів Сергій Бутко.

Показати ще новини
Радіо NV
X