Насалик розповів, коли Україна позбавиться від вугільної залежності

24 травня 2017, 18:21
Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявляє, що Україна стане повністю незалежною від вугілля антрацитових марок до 2019 року

Про це він заявив на засіданні уряду у середу, передають Українські новини.

"Ми заміщаємо антрацитову групу. Якщо в минулому році це було 10 млн, то зараз 7 млн. Вона повністю заміщається вугіллям газової групи. Нам необхідно збільшення заміщення до 3 млн вугілля в цьому році, аналогічне заміщення буде в 2018 році і аналогічне - у 2019. У 2019 році, можемо сказати, що ми повністю будемо незалежні від антрацитної групи," - сказав Насалик.

Відео дня


Нагадаємо, що надзвичайний стан в енергетиці було затверджено Кабміном 15 лютого в ході позачергового засідання. Воно було введено у відповідь на повне припинення поставок антрацитового вугілля з території Донецької і Луганської областей, неконтрольованої українською владою.

16 березня Кабінет Міністрів України ще на 1 місяць продовжив дію надзвичайного стану (надзвичайних заходів) на ринку електричної енергії.

5 квітня з метою економії вугілля зупинили роботу Трипільська ТЕС (Центренерго) і Придніпровська ТЕС (ДТЕК).

6 квітня припинила роботу Зміївська ТЕС (Центренерго), 11 квітня - Криворізька ТЕС (ДТЕК).

Потім на час припинила роботу Слов'янська ТЕС (Донбасенерго).

12 квітня НП в енергетиці було продовжено ще на 1 місяць, 11 травня - ще на один.

За словами Насалика, Зміївська теплоелектростанція (Харківська область) державної компанії Центренерго запустить 1 червня перекладений на газове вугілля енергоблок №2, енергоблок №5 - 1 серпня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X