Насалик оцінив втрати економіки у разі відмови від вугілля з "ДНР-ЛНР"

10 лютого 2017, 11:05
Міністерство енергетики та вугільної промисловості оцінює втрати економіки України у разі відмови від поставок вугілля з неконтрольованих територій (НКТ) Донецької і Луганської областей в 15 млрд гривень

Про це 9 грудня в ефірі телеканалу 1+1 сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передають Українські новини.

"Якщо буде прийнято політичне рішення, на рівні держави скажуть, блокуємо і більше не йде жодний обмін товарами, в Україні достатньо ресурсів для того, щоб вийти повністю без антрацитної групи з НКТ. Але треба одразу зрозуміти, це 15 млрд гривень додаткових коштів, і ми повинні зрозуміти, що ці 15 млрд ляжуть на економіку", - сказав він.

Відео дня

Насалик підкреслив, що постачання вугілля з неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей не коректно називати торгівлею. За його словами відбувається обмін товарів.

Нагадаємо, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості допускає, що у разі повного припинення поставок антрацитового вугілля з неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей в Об'єднаній енергосистемі України певний час будуть застосовуватися графіки відключень споживачів.

У той же час він додав, що поточні запаси антрациту на ТЕС перевищують планові обсяги.

Цих запасів у разі повної зупинки поставок вистачить до кінця березня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X