Нас звинувачують у фінансуванні тероризму – власник мережі заправок ОККО

22 серпня 2018, 16:15

Концерн Галнафтогаз звинувачують у фінансуванні дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж територій або державного кордону України.

Про це заявив президент концерну Галнафтогаз Віталій Антонов під час прес-конференції у Києві.

“Воно [звинувачення] ґрунтується на тому, що наша компанія,[...] підозрюється в фінансуванні тероризму через те, що ми співпрацюємо якимось чином, начебто з окупованими територіями”, – розповів він.

Відео дня

Антонов запевнив, що з 2014 року компанія не працює на тимчасово окупованих територіях і ніяких контактів з "ДНР" і "ЛНР" не має.

Він відзначив, що у Криму заправочні станції експлуатуються трудовим колективом ОККО, який орендує їх.

“На окупованих територіях ми загубили 8% своїх інвестицій, $80 млн – $55 млн на "ЛНР"і "ДНР" і $25 млн безпосередньо в Криму”, – розповів Антонов.

Нагадаємо, що працівники Служби безпеки України і Генеральної прокуратури провели обшуки в офісах ОККО у Львові і Києві у вівторок, 21 серпня.

У листопаді 2016 року СБУ і Генпрокуратура вже проводили обшуки в офісі Державного агентства резерву України і в офісах компанії ОККО в зв'язку з тендером на закупівлю дизпалива, що не відбувся в лютому 2016 року.


Основною діяльністю Галнафтогазу є роздрібна реалізація пального через мережу заправних комплексів ОККО. Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов, серед міноритарних акціонерів - Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Показати ще новини
Радіо NV
X