Нардеп Єфімов оформив "вертолітний майданчик Януковича" на маму

19 лютого 2019, 21:36

Бізнесмен і народний депутат від Блоку Петра Порошенка Максим Єфімов підтвердив інформацію про придбання конгресно-виставкового центру Парковий в Києві, відомого як вертолітний майданчик екс-президента Віктора Януковича.

За його словами, формальним власником "інвестиційно привабливого" об'єкта виступає його мати Любов Єфімова.

"Як народний депутат я не маю права займатися комерційною діяльністю і, природно, не буду цього робити. Бенефіціаром даного бізнесу виступила моя мама, Любов Єфімова", - заявив депутат на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

За словами Єфімова, за рахунок розумного підходу КВЦ Парковий може претендувати на статус культурного хаба європейського рівня і приносити чималі гроші в бюджет Києва.

Нардеп наголосив, що операційною діяльністю буде займатися "міжнародна компанія з хорошою репутацією", переговори з потенційними партнерами вже ведуться.

Нагадаємо, що 24 січня Господарський суд Києва за позовом компанії Амадеус Ко, якій належить вертолітний майданчик, виніс рішення, яким заборонив громаді Києва здійснювати будь-які дії з управління майном на Парковій дорозі, 16-А.

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що вертолітний майданчик намагаються повернути Віктору Януковичу.

Розслідувачі Bihus.info повідомили, що за Амадеус Ко, якій рішенням суду повернуто майно, "тепер стоять люди народного депутата від БПП Максима Єфімова".

Показати ще новини
Радіо НВ
X