Напередодні тендеру. НАБУ проводить обшуки в офісі та у співробітників компанії Ян Де Нул Україна

8 грудня 2016, 15:43
Співробітники НАБУ проводять обшуки в офісі, а також за домашніми адресами і в особистих автомобілях керівництва компанії Ян Де Нул Україна

Про це повідомили в прес-службі компанії, передають Українські новини.

"НАБУ вилучає всю документацію, електронні носії та комп'ютерну техніку", - заявили в прес-службі.

Відео дня

У компанії вважають, що обшуки пов'язані з спробою заблокувати участь компанії в тендерах по днопоглибленню на суму в 2,5 млрд грн в порту Південному. Тендери призначені на кінець грудня, через систему Prozzoro.

"Керівництво компанії розцінює це як тиск на компанію в переддень тендерів, з метою унеможливити участь компанії в тендерних процедурах, так як НАБУ вилучає оригінали всієї документації", - заявили в компанії.

Нагадаємо, що в жовтні 2016 року компанія Ян Де Нул Україна виграла тендер на проведення днопоглиблювальних робіт у порту Південний. Однак результати тендеру були оскаржені іншим учасником, після чого розгорівся конфлікт на рівні профільних міністерств.

Пізніше Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Адміністрації морських портів скасувати тендер на реконструкцію морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського торгового порту Південний (Одеська область) за старою процедурою і провести новий через систему електронних державних торгів ProZorro.

Ян Де Нул Україна направила лист на ім'я прем'єра, в якому заявила, що вважає анулювання тендеру з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського торгового порту Південний актом недружелюбності з боку українського уряду по відношенню до великої європейської промислової компанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X