Доліталися. "Дочка" турецької авіакомпанії закрила всі регулярні рейси з України

4 квітня 2018, 08:16

Авіакомпанія Atlasjet Ukraine, яка працює під торговою маркою Atlasglobal, оголосила про скасування всіх регулярних рейсів з 24 квітня 2018 року.

Про це повідомили в компанії, передає avianews.


Atlasglobal (до 2015 року Atlasjet) - турецька авіакомпанія, що виконує регулярні і чартерні пасажирські авіаперевезення як в країни Європи і Азії, так і всередині Туреччини. Належить ETS Group. Atlasjet Ukraine - є дочірньою структурою Atlasglobal, була зареєстрована в 2013 році у Львові. Регулярні рейси почала виконувати у вересні 2015 року з маршрутами Львів-Стамбул, Харків-Стамбул і Запоріжжя-Стамбул. Наразі в реєстрі цивільних повітряних суден за авіакомпанією числиться один літак Airbus A320 з реєстрацією UR-AJC.

Відео дня


Так, на літо будуть припинені рейси з Харкова, Запоріжжя та Львова в Стамбул "з операційних причин".

Пасажири, які встигли забронювати квитки на скасовані рейси, зможуть отримати повне повернення коштів.

Як уточнили в Atlasjet, не йдеться про повне припинення польотів. У літній сезон до осені авіаперевізник має намір виконувати чартерну програму з міст України з можливим подальшим відновленням регулярних рейсів.

Зазначимо, що влітку 2015 року авіакомпанія виконала пробний рейс з Києва до Львова. Потім у AtlasGlobal Ukraine виникли проблеми з отриманням дозволів на нові частоти та напрямки. Через це перевізник зосередився на виконанні регулярних і чартерних рейсів з України (Харків, Львів, Запоріжжя) до Туреччини.

Показати ще новини
Радіо NV
X