Російський готель в Криму змінив власника через санкції США

8 лютого 2018, 08:23

У готелю Riviera Sunrise Resort & Spa в Криму з'явився новий власник. Холдинг ІФД Капітал, який в 2017 році потрапив в американський список санкцій, вирішив позбутися активу.

Про це пише РБК з посиланням на нові дані російського реєстру юросіб.

Готель в Алушті з 2007 року входив до складу афілійованих осіб холдингу ІФД Капітал - він був побудований ще до того, коли Росія анексувала Крим.

Відео дня

У 2015 році через санкції від управління готелем відмовилася група Carlson Rezidor Hotel Group і готель втратив бренд Radisson (колишня назва - Radisson Resort & Spa Alushta).

У 2017 році через готель під санкції Мінфіну США потрапив сам ІФД Капітал. Леонід Федун, який займав пост голови ради директорів холдингу, тоді не потрапив до списку санкцій, але пішов зі своєї посади в кінці року. Уже наприкінці січня 2018 року Федун був внесений в підготовлену Мінфіном США "кремлівську доповідь".

З грудня-2017 у готелю з'явився новий власник - фонд Єдинение. Він на 100% належить РП Єдинение, основним власником якого є Олександр Бородін (95%). Ще 5% належить Володимиру Данилову. Юридичні особи були зареєстровані наприкінці жовтня і наприкінці листопада 2017 року.


В Riviera Sunrise Resort & Spa, як зазначено на сайті готелю, 209 номерів в двох корпусах. За попередньою оцінкою, готель разом з територією, басейном, пляжем і спа-зоною на 1 тис. кв. м може коштувати близько $40 млн.


Нагадаємо, раніше Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховані імена наближених до Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

Незважаючи на те, що до вказаних у списку люей поки не будуть застосовуватися якісь санкції, банки та інші установи в США і Європі все одно можуть відмовитися від ведення з ними справ.

"Кремлівська доповідь" складена відповідно до закону Про протидію противникам США за допомогою санкцій, який був ухвалений в Сполучених Штатах влітку 2017 року та містить засекречену частину.

Показати ще новини
Радіо NV
X