Найбільшому виробнику цукру дозволили покупку трьох компаній

5 жовтня 2017, 08:20
Антимонопольний комітет України дозволив компанії Астарта-Київ придбати три сільськогосподарські підприємства

Про це повідомили в прес-службі АМКУ.

Йдеться про Сільськогосподарське Агро-КА Полтава і компанії Злагода плюс (обидва - с. Тарасівка, Зіньківський район, Полтавська обл.), А також Агро-Регіон (с. Великі Деревичі, Любарський район, Житомирська обл.).

Відео дня

Купівля даних акцій забезпечить агрохолдингу перевищення 50% голосів у вищих органах управління придбаних підприємств.

Нагадаємо, на початку вересня Генпрокуратура провела обшук в головному офісі Астарти-Київ.

Також стало відомо, що Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна заарештував рахунки відразу трьох компаній українського цукрового гіганта.

Пізніше в Астарті заявили про закриття Генеральною прокуратурою (ГПУ) кримінального провадження стосовно дочірніх структур компанії.

Крім цього, в кінці вересня Європейський інвестиційний банк схвалив кредит для компанії для підтримки програми енергоефективності та модернізації.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробленням сої.

Компанія провадить діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик та міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Показати ще новини
Радіо NV
X