Найбільший виробник цукру в Україні відкриє три нові елеватори

4 липня 2018, 15:26

Агропромисловий холдинг Астарта, найбільший виробник цукру в Україні, в липні вводить в експлуатацію три елеватори в Полтавській області.

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Потужність Яреськівського елеватора становить 100 тис. тонн одноразового зберігання, Лутовиновського - 100 тис. тонн і Скороходівський - 30 тис. тонн.

Відео дня

Інвестиції в будівництво елеваторів склали близько €32 млн.

Елеватори вже будуть приймати зерно нового врожаю. В даний час їх потужності дозволяють забезпечити потреби як самої Астарти, так і місцевих партнерів.

"На Лутовинівському та Яреськівському елеваторах працюють по дві лінії приймання зерна, кожна продуктивністю 150 тонн/годину. Такої ж продуктивності й лінія на Скороходівському", - уточнюється в повідомленні.

Астарта у 2017 році скоротила чистий прибуток на 25%. У в січні-березні 2018 року холдинг скоротив чистий прибуток у 7 разів.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 250 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Показати ще новини
Радіо NV
X