Найбільший виробник цукру в Україні спростував плани щодо розміщення єврооблігацій

2 серпня 2018, 11:45

Найбільший виробник цукру в Україні - агропромисловий холдинг Астарта спростовує наявність планів з випуску єврооблігацій в 2018 році.

Про це повідомили у прес-службі Астарти агентству Інтерфакс-Україна.

"Зазначена інформація не відповідає дійсності. Компанія не розглядає варіант використання відповідного інструменту довгострокового фінансування", - йдеться у повідомленні.

Відео дня


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській та Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.


Нагадаємо, раніше видання Debtwire повідомляло про наміри Астарти та Укргазбанку дебютувати у 2018 році на зовнішньому борговому ринку. Термін розміщення цінних паперів, а також їх обсяг не уточнювався.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X