Найбільший виробник цукру в Україні позичив $20 млн у ЄБРР

23 серпня 2018, 11:51

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав кредит на поповнення оборотного капіталу в сумі $20 млн компаніям Зерно-Агротрейд і Цукорагропром, що належать найбільшому виробнику цукру в Україні - агропромисловому холдингу Астарта.

Про це повідомив старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов на своїй Facebook-сторінці.

"Астарта буде впроваджувати сучасні IT-рішення, необхідні для точного землеробства, яке вона розвиває в Україні. Ці сучасні сільськогосподарські технології дозволять підвищити врожайність сільськогосподарських культур і зменшити використання мінеральних добрив на 15%", - пише він.

Відео дня

За словами Усова, протягом наступних трьох років Астарта також планує збільшити площу земель, на яких вона буде використовувати технології точного землеробства.


Агропромхолдинг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

У 2017 році Астарта скоротила чистий прибуток на 25,2% - до майже 1,8 млрд грн при зростанні виручки на 31,8% - до 13,7 млрд грн.


Нагадаємо, що в першому півріччі 2018 року агропромхолдинг скоротив чистий прибуток до майже €37,3 млн. Це на 48,7% менше аналогічного показника за підсумками роботи в першому півріччі 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X