Найбільший виробник цукру в Україні отримав 35 млн грн від Кредобанку

28 серпня 2018, 18:40

Кредобанк підписав угоду про кредитування найбільшого в Україні виробника цукру - агропромислового холдингу Астарта.

Про це повідомили у прес-службі фінустанови.

Загальна сума фінансування складе 34,9 млн грн на 24 місяці, надані ресурси будуть використані на поповнення обігових коштів підприємств холдингу.

Відео дня

Агропромхолдинг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.


Відзначається, що Кредобанк вперше співпрацює з холдингом.


Кредобанк заснований в 1990 році. Його стратегічним інвестором на 1 січня 2017 року був найбільший банк Польщі - PKO Bank Polski SA з часткою в структурі акціонерного капіталу українського банку 99,63%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року по розміру загальних активів Кредобанк займав 19-е місце (15,2 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні банків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X