Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Найбільший виробник цукру в Україні вирішив взяти кредит на $30 млн

13 лютого, 14:42
293
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Це буде четверта інвестиція IFC в компанію

Міжнародна фінансова корпорація (МФК, IFC), яка є член групи Світового банку, планує виділити компанії Астарта кредит на $30 млн.

Про це повідомили МФК, передають Українські Новини.

Зазначається, що кредит використовують для підвищення ефективності використання ресурсів шляхом впровадження стандартів найкращої наявної техніки на підприємствах компанії, а також на розвиток сільського господарства і торгівлі зерновими та олійними культурами шляхом фінансування сільськогосподарського обладнання та складських приміщень.

Рада IFC планує затвердити цей проект 15 березня 2018 року. Зазначимо, що це буде четверта інвестиція IFC в компанію з 2012 року.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській та Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.


Раніше повідомлялося про те, що голландський банк розвитку FMO виділяє агропромхолдингу Астарта кредит на $25 млн на енергоефективні проекти.

У вересні Європейський інвестиційний банк схвалив кредит для агропромислового холдингу Астарта для підтримки програми енергоефективності та модернізації.

 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися