Найбільший виробник цукру в Україні вирішив взяти кредит на $30 млн

13 лютого 2018, 14:42

Міжнародна фінансова корпорація (МФК, IFC), яка є член групи Світового банку, планує виділити компанії Астарта кредит на $30 млн.

Про це повідомили МФК, передають Українські Новини.

Зазначається, що кредит використовують для підвищення ефективності використання ресурсів шляхом впровадження стандартів найкращої наявної техніки на підприємствах компанії, а також на розвиток сільського господарства і торгівлі зерновими та олійними культурами шляхом фінансування сільськогосподарського обладнання та складських приміщень.

Відео дня

Рада IFC планує затвердити цей проект 15 березня 2018 року. Зазначимо, що це буде четверта інвестиція IFC в компанію з 2012 року.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській та Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.


Раніше повідомлялося про те, що голландський банк розвитку FMO виділяє агропромхолдингу Астарта кредит на $25 млн на енергоефективні проекти.

У вересні Європейський інвестиційний банк схвалив кредит для агропромислового холдингу Астарта для підтримки програми енергоефективності та модернізації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X