Найбільший виробник цукру в Україні отримає $30 млн кредиту

2 квітня 2018, 13:31

Міжнародна фінансова корпорація (МФК, IFC), яка є членом групи Світового банку, схвалила довгостроковий кредит на суму до $30 млн українському агропромхолдингу Астарта.

Відповідне рішення ухвалене радою директорів корпорації 23 березня, передає Інтерфакс-Україна.

Фінанси будуть спрямовані на розвиток тваринництва, торгівлю зерновими та олійними культурами, а також для впровадження на підприємствах Астарти нових технологій.

Відео дня

За даними IFC, реалізація проекту дозволить холдингу знизити частку викидів в атмосферу і відходів при виробництві, скоротити споживання води, газу, забезпечити економію коштів при виробництві та зберіганні цукрових буряків.

Відзначається, що це вже четверта програма співпраці з агрохолдингом з 2012 року.

Нагадаємо, що раніше Астарта вирішив взяти $30 млн креди та в IFC.

Раніше повідомлялося, що голландський банк розвитку FMO виділить Астарті кредит на $25 млн на енергоефективні проекти.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Показати ще новини
Радіо NV
X