Найбільший виробник цукру в Україні купив страхову компанію

8 листопада 2017, 13:53
Найбільший виробник цукру в Україні агропромхолдинг Астарта придбав компанію Українська аграрна страхова компанія за 10,5 млн грн ($351 тис.)

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії на сайті Варшавської фондової біржі за січень-вересень 2017 року, передає Інтерфакс-Україна.

Придбання 100% акцій страховика завершено у поточному році.

Відео дня


Українська аграрно-страхова компанія працює на ринку з 1995 року. Одна з чотирьох страхових компаній України, які виступили засновниками Аграрного страхового пулу.

Страхова компанія завершила 2016 рік з чистим прибутком у розмірі 10,2 млн грн, в той час як 2015 рік - з чистим збитком 33,4 млн грн. Активи компанії за рік зросли на 24% - до 58 млн грн, власний капітал - на 25%, до 51 млн грн. Статутний капітал компанії становить 12 млн грн.


Нагадаємо, на початку жовтня Антимонопольний комітет України дозволив компанії Астарта-Київ придбати три сільськогосподарські підприємства.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X