Найбільший виробник томатної пасти в Україні відкрив нову фабрику

27 серпня 2018, 18:43

Найбільший український вертикально інтегрований виробник томатної пасти - компанія Agrofusion запустила на повну виробничу потужність третій завод з переробки томатів Східний в Миколаївській області.

Про це повідомляється у прес-релізі групи, передає Інтерфакс-Україна.

"Завод вийшов на проектну потужність. Ми інвестували 1 млрд грн. Нас кредитували ЄБРР, ЄІБ. У нас на заводі обладнання з усього світу, основні постачальники Італія, Німеччина, США", - сказав президент групи компаній Agrofusion Сергій Сипко.

Відео дня

Відзначається, що потужності заводу з переробки томатів складають 4 тис. тонн на добу. Будівництво заводу стартувало у січні 2017 року, у вересні завод почав переробку томатів в тестовому режимі.

Також в групі заявили, що у 2018 році було ухвалено рішення про будівництво нового заводу з сушки овочів в Миколаївській області. На заводі будуть випускати томатний порошок. Старт нового заводу заплановано на друге півріччя 2019 року.


Agrofusion - вертикально інтегрована група компаній з виробництва томатної пасти (ТМ Інагро) в Україні. Заснована в 2007 році бізнесменом Сергієм Сипко. До складу групи входять три заводи з виробництва томатної пасти загальною виробничою потужністю близько 750 тис. тонн томатів в сезон, а також агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють понад 25 тис. га земель, два тепличних господарства.

У 2017 році компанія розширила потужності і досягла показника 79,4 тис. тонн пасти (64,8 тис. тонн в 2016 році). 70% продукції експортується більш ніж в 35 країн.

Показати ще новини
Радіо NV
X