Найбільший виробник сталевого прокату в Україні почав закупівлі вугілля і коксу у Росії

16 лютого 2018, 20:24

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ArcelorMittal Кривий Ріг після блокади надходжень сировини із зони тимчасово непідконтрольної Україні почав закупівлі у Російській Федерації.

Про це повідомив керівник постачання підприємства Гиріш Сардана, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначає, що через введення заборони на закупівлю сировини в зоні АТО і високі ціни на міжнародному ринку на вугілля і кокс були змушені переорієнтуватися на російський ринок.

Відео дня

Однак, через санкції введені щодо до певних транспортних компаній, комбінат зіткнувся з нестачею вагонів, необхідних для доставки сировини з Росії.

"Попри всі труднощі, поставки не припинялися. Ще однією проблемою стала відсутність достатньої кількості вагонів і локомотивів з боку Укрзалізниці, що спричинило за собою збої в постачаннях вапняку з західної частини України, і, як наслідок, зменшення обсягів надходження цієї сировини на підприємство ", - сказав топ-менеджер.

При цьому, він зазначив, що підприємство працювало на повну потужність, що допомогло досягти рекордного рівня виробництва сталі (еквівалентної) - 7 млн ​​тонн.


ArcelorMittal Кривий Ріг - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки. ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом ArcelorMittal Кривий Ріг-густо малих компаній, зокрема, ArcelorMittal Берислав.


Нагадаємо, що 25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ-Лисичанськ-Попасна на ділянці Гірське-Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Учасники блокади заявили, що не будуть пропускати метал, вугілля, деревину, а також промислові партії алкоголю і сигарет.

Пізніше активісти погодилися пропускати вагони з вугіллям за умови посилення контролю над тим, що провозиться на окуповані території.

У свою чергу прокуратура 26 січня відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці в Луганській області на лінії розмежування по ч.1 ст.279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій).

15 березня РНБО тимчасово заборонив транспортне сполучення з непідконтрольними територіями Донецької і Луганської областей. Виняток зробили для гуманітарних вантажів, також залишається в силі перетин лінії розмежування людьми.

Показати ще новини
Радіо NV
X