Найбільший виробник курятини в Україні відповів на звинувачення у "курячій змові"

2 лютого 2018, 09:00

Власник агрохолдингу Миронівський продукт Юрій Косюк заявив, що зростання ціни курятини на ринку сталося через ринковий попит.

Про це він розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

"Тільки через ринкові попит і пропозиції. Все", - сказав власник агрохолдингу

Він також заперечує, що виробники курятини в змові підняли ціни на свій продукт в Україні.

Відео дня

"Про яку змову може йтися, якщо ми дуже сильно конкуруємо з внутрішніми виробниками, з європейськими і світовими виробниками. Без мита в Україну може заїжджати як європейська курка, так і американська. Про яку змову можна говорити?" - сказав він.

Крім того, він вважає, що українська курятина є дешевшою, ніж курятина у Євросоюзі. "Сьогодні наші українські ціни нижчі, ніж в Європі", - сказав він.

Нагадаємо, раніше АМКУ оголосив, що проводить дослідження внутрішнього ринку курячого м'яса. В Антимонопольному комітеті припускають у діях виробників м'яса птиці цінову змову.

У Миронівському хлібопродукті заявляли, що однією з підстав для зростання цін серед іншого є збільшення собівартості виробництва курятини на 20% в минулому році.

Пізніше птахівники України заявили, що в АМКУ немає підстав підозрювати виробників м'яса птиці в ціновій змові на ринку.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлено брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский тощо.

Чистий прибуток МХП у 2016 році становить $69 млн проти чистого збитку ву$113 млн у 2015 році. Виручка зросла на 7% - до $1,1 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X