Найбільший виробник курятини в Україні допоможе побудувати завод з переробки кукурудзи

16 серпня 2018, 15:10

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт (МХП) візьме участь в будівництві заводу з переробки кукурудзи у Вінницькій області вартістю $600 млн.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Проект тільки плановий. І $600 млн - це загальна вартість проекту. МХП розглядає участь у ньому, але тільки часткове, тобто не на всю суму. Щодо потужностей поки інформації немає, відповідно по датах теж, оскільки це плани", - розповіли в прес-службі.

Відео дня

Зазначимо, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Вінницька ОДА веде переговори з інвесторами про будівництво в області заводу з поглибленої переробки кукурудзи.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і ін.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк, якому належить близько 65% акцій компанії. Решта 35% перебувають у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі.

Показати ще новини
Радіо NV
X