Великий світовий виробник електровозів готовий надати Україні локомотив для тестування

6 липня 2018, 16:18

Один з найбільших світових виробників залізничної тяги, французька компанія Alstom готова надати Україні для тестування свій локомотив, якщо буде досягнута відповідна домовленість з Укрзалізницею.

Про це повідомив директор Alstom в Західній і Центральній Азії Бернард Пелль в інтерв'ю профільному порталу ЦТС.

"Так, ми зможемо надати локомотив для тестування в Україні", - зазначив він, відповідаючи на питання про те, чи зможе Укрзалізниця випробувати запропоновану їй техніку в разі досягнення відповідної домовленості.

Відео дня

Пелль також додав, що Alstom знаходиться на стадії переговорів з Укрзалізницею, і в разі налагодження співпраці з УЗ, може запропонувати поставки своєї продукції з Франції.

"Нам необхідно було зрозуміти, які пріоритети, які технічні особливості українських залізниць. І на даний момент у нас є цілком ясна картина потреб Укрзалізниці".

Конкретна пропозиція в компанії планують сформувати, швидше за все, до кінця літа.

Ключовим же є питання фінансування. "Наприклад, якщо джерелом фінансування буде Франція або Німеччина, певна частина продукту повинна бути проведена саме в цих країнах", - сказав Бернард Пелль.

На початку липня Alstom відкрила представництво в Києві.


Alstom - один зі світових лідерів (поряд з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці склала € 7,3 млрд. Alstom працює в більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. Осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X