Найбільший в Україні виробник сталевих канатів вирішив ліквідувати останню філію

19 лютого 2018, 13:07

Наглядова рада Виробничого об'єднання Стальканат-Силур прийняла рішення ліквідувати одеську філію компанії з метою оптимізації структури.

Про це повідомили в компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Уточнюється, що філія виконувала функції з виробництва метизних виробів.

"Причиною ухвалення зазначеного рішення є відсутність виробничої необхідності в існуванні цього окремого підрозділу", - констатується в документі.

Відео дня

У свою чергу генеральний директор Стальканат-Силур Сергій Лавриненко уточнив, що реорганізація компанії проводиться з метою оптимізації її структури, але виробничий процес не змінюється.

У грудні 2010 року відбулося об'єднання заводів Стальканат і Силур. У виробничому об'єднанні виділено 2 філії: завод Стальканат (Одеса) і завод Силур (Харцизьк, Донецька область).

1 грудня 2016 року керівництво компанії офіційно повідомило про зупинку філії компанії в Харцизьку - відповідне оголошення було опубліковано в газеті Урядовий кур'єр. При цьому зазначалося, що у зв'язку з припиненням з 28 листопада 2016 роки діяльності Харцизького філії - завод Силур (Харцизьк) скасовуються всі довіреності, а печатки філії визнаються недійсними.

Пізніше керівництво підприємства Стальканат-Силур заявило про захоплення філії компанії в Харцизьку на НКТ, направило відповідну заяву в Національну поліцію.


Стальканат-Силур є найбільшим підприємством України з виробництва метизної продукції (канати, дріт, пасма, фібра, сітка, стропи). На підприємстві працюють кілька тисяч осіб. Голова наглядової ради Володимир Немировський володіє 100% пакетом акцій підприємства.

Показати ще новини
Радіо NV
X