Найбільший в Україні виробник курятини виграв суд у Німеччині

20 вересня 2017, 10:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні - виграв суд проти німецького телеканалу

Про це повідомила прес-служба компанії.

Приводом для позову став опублікований на каналі сюжет: компанію звинувачували у забрудненні навколишнього середовища.

"У червні 2017 року на одному з німецьких телеканалів був опублікований сюжет про діяльність підприємств МХП, а саме - Вінницької птахофабрики і Зернопродукту МХП. Опублікована в сюжеті інформація не відповідала дійсності, про що телеканалу повідомили представники МХП, привівши аргументовані доводи, факти і документальні підтвердження", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Вимогою компанії було припинити трансляцію програми, в рамках якої виходив даний сюжет, а також вилучити інформацію з сайту, опублікувавши спростування. Після того як телеканал відмовився виконати вимоги, представники МХП у Німеччині подали позов до Цивільного суд Гамбурга.

Під час судового розгляду було встановлено, що телеканал оприлюднив неправдиву інформацію, чим порушив німецьке законодавство, вказує компанія.

Суд зобов'язав телеканал вилучити оприлюднену інформацію, припинити трансляцію сюжету в ефірі і на сайті, а також спростувати недостовірну інформацію щодо МХП. Рішення суду було повністю виконано телеканалом.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і ін.

Чистий прибуток МХП у 2016 році склав $69 млн проти чистого збитку в $113 млн у 2015 році. Виручка зросла на 7% - до $1,1 млрд.


Нагадаємо, що МХП має намір придбати третій завод в Європі для виробництва м'ясних напівфабрикатів.

У 2016 році компанія запустила завод з переробки м'яса птиці у Нідерландах, інвестиції в проект склали $3,5 млн.

А в березні 2017 року МХП відкрив підприємство з переробки м'яса птиці у Словаччині.

Також повідомлялося, що МХП витратила на оновлення своїх виробничих потужностей нараховані у січні-червні 2017 року 890 млн грн дотацій.

Пізніше власник МХП Юрій Косюк відповів НВ на питання про отриману компанією держдотацію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X