Найбільший в Україні виробник курятини скоротив продажі

18 жовтня 2017, 12:30
Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт (МХП) в липні-вересні 2017 року продав зовнішнім споживачам 134,8 тис. тонн курячого м'яса, що на 13% менше, ніж в липні-вересні 2016 року

Про це повідомляється в звіті компанії, передає Інтерфакс-Україна.

У компанії вважають, що таке падіння продажів пов'язане зі скороченням запасів м'яса птиці до 21 тис. тонн на початок третього кварталу цього року в порівнянні з 46,3 тис. тонн роком раніше.

Відео дня

"Запаси птиці МХП на кінець третього кварталу 2017 року є історично мінімальними в процентному співвідношенні до обсягу місячного виробництва", - зазначено в звіті.

Також обсяги виробництва м'яса птиці в третьому кварталі 2017 року знизилися на 2% - до 137 тис. тонн.

В цілому з початку року МХП збільшив продажі м'яса птиці стороннім компаніям на 4% - до 419 тис. тонн при скороченні виробництва на 0,3% - до 424,7 тис. тонн.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і іншими.

Чистий прибуток МХП в 2016 році склала $69 млн проти чистого збитку в $113 млн в 2015 році. Виручка зросла на 7% - до $1,1 млрд.


Нагадаємо, раніше МХП заявляв про намір придбати третій завод в Європі для виробництва м'ясних напівфабрикатів.

А в березні 2017 року МХП відкрив підприємство з переробки м'яса птиці в Словаччині.

Також повідомлялося, що МХП витратив на оновлення своїх виробничих потужностей нараховані в січні-червні 2017 року 890 млн грн дотацій.

Пізніше власник МХП Юрій Косюк відповів НВ на питання про отриманої компанією держдотації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X