Найбільший в Україні виробник курятини купує ще один завод в ЄС

6 вересня 2017, 14:39
Найбільший виробник курятини в Україні, агрохолдинг Миронівський хлібопродукт (МХП), має намір придбати третій завод у Європі для виробництва м'ясних напівфабрикатів

Про це повідомила начальник відділу по роботі з інвесторами МХП Анастасія Соботюк, передає delo.ua .

За її словами, за підсумками 2017 року компанія планує експортувати до ЄС до 200-220 тис. тонн м'яса проти 190 тис. тонн у 2016 році.

Відео дня

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші, які переробляються, в тому числі, на двох підприємствах холдингу - в Нідерландах і Словаччині.

За словами Соботюк, підприємство в Нідерландах працює на максимальній потужності - 1,5 тис. т продукції на місяць. Потужності словацького підприємства в три рази більші, ніж у Нідерландах, і поки повністю не задіяні.

"Із запуском другої черги Вінницької птахофабрики плануємо повністю завантажити підприємство у Словаччині", - зазначає Соботюк.

У 2017 році МХП почав будівництво другої лінії Вінницької птахофабрики (Ладижин, Вінницька область). До 2020 року планується наростити виробництво до 730 тис. тонн.

У планах компанії також налагодити виробництво м'ясних напівфабрикатів для європейського ринку.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлено брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский та ін.

Чистий прибуток МХП у 2016 році склав $69 млн проти чистих збитків у $113 млн у 2015 році. Виторг зріс на 7% - до $1,135 млрд.


Нагадаємо, що у 2016 році Миронівський хлібопродукт запустив завод із перероблення м'яса птиці в Нідерландах, інвестиції у проект становили $3,5 млн.

У березні 2017 року МХП відкрив підприємство з перероблення м'яса птиці у Словаччині.

Показати ще новини
Радіо NV
X