Найбільший в Україні виробник коксу виявився на межі закриття через брак сировини

21 червня 2018, 15:50

Найбільший в Україні виробник коксу Авдіївський завод знаходиться на межі зупинки через перебої з поставками сірчаної кислоти.

Про це написав генеральний директор заводу Муса Магомедов на своїй Facebook-сторінці.

"Завод опинився на межі зупинки. Через 7 днів у нас повністю закінчуються запаси сірчаної кислоти - сировини, без якого робота коксохіму неможлива. Дивне відчуття: завод зумів вижити під час бойових дій, але зупинитися може через банальну нестачу сировини, яку нам повинно поставити українське підприємство. Нам пояснюють цю ситуацію нестачею вагоні", - написав він.

Відео дня

Він також зазначив, що підприємство Торгсервіс, яке продає коксохімічному заводу сірчану кислоту, мало у червні відвантажити заводу 1080 тонн сірчаної кислоти, а відвантажило поки всього лише 60 тонн або 5% від обіцяного.

Нагадаємо, раніше Авдіївський коксохім зупиняв роботу у січні 2017 року через конфлікт на Донбасі, але відновив її в травні цього ж року.


Авдіївський КХЗ - найбільше в Європі коксохімічне підприємство. АКХЗ входить до групи Метінвест, основними акціонерами якої є компанія Систем Кепітал Менеджмент - 71,24% і група компаній Смарт-холдинг - 23,76%.

Показати ще новини
Радіо NV
X