Найбільший в Україні торговий центр повторно виставили на продаж

28 вересня 2017, 14:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставив на продаж права вимоги за кредитами ліквідованого банку Надра, в заставі якого знаходиться найбільший в Україні недобудований торгово-розважальний центр Respublika (Республіка) розташований в Києві

Про це повідомили в прес-службі Фонду.

Стартова ціна лота складе 1,5 млрд грн, що в 1,6 рази менше від попередньої стартової ціни (2,4 млрд грн).

Аукціон відбудеться 5 жовтня в системі публічних електронних закупівель ProZorro.

Відео дня

Нагадаємо, 18 травня Господарський суд Києва задовольнив позов Національного банку до кіпрської компанії Берлінотто Лімітед про стягнення на частку корпоративних прав Мегаполісжитлобуд.

Свого часу ця компанія взяла кредит в банку Надра, надавши в якості застави за цим кредитом корпоративні права на недобудований проект ТРЦ Республіка.

7 липня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не зміг продати права вимоги за кредитами банку Надра, забезпеченням за якими виступає ТРЦ Республіка.


ТРЦ Республіка розташований в Києві. Будівництво об'єкту, інвестиції в який оцінювалися в $350 млн, почалося в 2012 році, а здача об'єкта в експлуатацію планувалася в 2014-му. Проект будівництва ТРЦ Республіка був припинений в 2015 році рішенням власника. Інвесторами виступили Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв. Загальна площа недобудованого ТРЦ повинна була скласти 298 тис. кв. м, що дозволило б йому стати на той момент третім за величиною в Європі.


Банк Надра працював на ринку України з 1993 року і входив до групи найбільших за обсягом активів. Основним власником банку була структура Group DF Дмитра Фірташа, компанія Centragas Holding AG (89,9% акцій банку, Австрія).

5 лютого 2015 року Національний банк України визнав банк Надра неплатоспроможним, а 5 червня прийняв рішення про його ліквідацію.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X