Найбільший в Україні нафтовидобувач пробурить одразу дві нові свердловини

29 березня 2018, 10:40

Найбільша нафтовидобувна компанія - напівдержавна Укрнафта затвердила буріння двох нових свердловин на родовищах у Львівській та Сумській областях.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Бурові роботи заплановано розпочати в серпні-вересні цього року. Завершені вони будуть через 3-4 місяці.

Проектна глибина майбутньої свердловини №102, що розташована в межах Верхньомасловецького родовища у Львівській області, становить 1,6 тис. м, а свердловини №119Г, яка розташована на території Великобубнівського родовища в Сумській області, – 2,98 тис. м. Очікується, що початкова продуктивність свердловини №102 сягатиме 17 т нафти на день, а свердловини №119Г – 34 т нафти на день.

Відео дня

Фінансовий план Укрнафти на 2018 рік передбачає буріння чотирьох нових свердловин. Реалізація інвестиційної програми на поточний рік, яка оцінюється в 3,2 млрд грн, залежатиме від спроможності компанії та уряду знайти узгоджене рішення проблеми історичної податкової заборгованості, а також від стабільної реалізації нафти та конденсату компанії на державних аукціонах.


Нафтогазу України належить 50% +1 акція Укрнафти. Компанії, що входять в сферу впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам). З 2003 року операційне управління Укрнафтою здійснює група Приват.

Показати ще новини
Радіо NV
X